Przodujący producent opakowań foliowych


Jako producent opakowań wysokiej klasy dbamy o to, by wszyscy nasi pracownicy odbyli kompleksowe szkolenia. Ponadto dysponujemy nowoczesnym parkiem technologicznym, a produkcja opakowań foliowych odbywa się z udziałem najnowocześniejszych metod. W ciągu minuty jesteśmy w stanie wyprodukować nawet 450 m opakowań!

Jesteśmy otwarci na innowacyjne rozwiązania i stawiamy na maksymalną automatyzację procesu produkcji. Świadczy o tym m.in. fakt, że w roku 2021 jako pierwsi w Europie zainstalowaliśmy automatyczną naklejarkę do matryc S-mount. Proponujemy opakowania tworzone w zgodzie z najwyższymi standardami, a ponadto dbamy o to, by nasze opakowania były na konkurencyjnym poziomie.


Dla kogo opakowania foliowe?

Nasza oferta jest bardzo rozbudowana i są w niej opakowania foliowe różniące się między sobą pod względem takich parametrów jak rozmiar, grubość, czy poziom wilgotności wewnątrz. Z tego względu nasza drukarnia opakowań może przygotować opakowania na produkty spożywcze, higieniczne, chemiczne, a także na kwiaty i zioła.


Każda firma musi sobie zdawać sprawę, że liczy się nie tylko produkt, jaki sprzedaje, ale też to, w jaki sposób się go zaprezentuje. Jego atrakcyjna prezencja będzie zachęcać do zakupu. Dlatego też ważne jest z jakiego tworzywa będzie opakowanie i czy pozwoli wyeksponować atuty produktu. Aby uzyskać optymalny efekt, druk opakowań warto powierzyć nam. BISS to drukarnia fleksograficzna, z której usług korzysta wiele przedsiębiorstw z województwa śląskiego, w tym z Katowic.