Opakowania na warzywa świeże i mrożone

Opakowania na warzywa mają zapewnić optymalne warunki przechowywania, a jednocześnie skutecznie zachęcić do zakupu danego produktu. Osiągnięcie tego celu wymaga wiedzy, doświadczenia oraz rozwiniętego zaplecza technologicznego. Nasza drukarnia opakowań na warzywa spełnia wszystkie te kryteria. Wykorzystujemy najnowsze technologie i wysokiej jakości materiały, aby uzyskać oczekiwany efekt wizualny oraz określone parametry techniczne.

Produkcja opakowań na warzywa mrożone odbywa się z wykonaniem nadruku powierzchniowego lub międzywarstwowego. Zastosowane materiały zapewniają wytrzymałość mechaniczną i odporność na działanie niskiej temperatury. Opakowania na świeże warzywa są dopuszczone do kontaktu z żywnością i stanowią skuteczną formę zabezpieczenia ich zawartości.

Jako doświadczony producent opakowań na warzywa stawiamy na indywidualne podejście do każdej realizacji. Idealnie łączymy sprawdzone technologie z innowacyjnymi rozwiązaniami. Nasze opakowania są efektowne, trwałe i pozwalają zachować świeżość umieszczonych w nich warzyw. Nasz dział rozwoju opracował również ekologiczne opakowania na warzywa które mogą zostać podane 100% procesowi recyklingu. Opakowania takie posiadają specjalne oznaczenia w postaci   znak recyklingu.