O Firmie Biss


Producent opakowań, Drukarnia BISS, od ponad 29 lat oferuje szeroki wachlarz opakowań foliowych z nadrukiem flexograficznym zarówno na rynek polski jak i europejski. Nasze wyroby trafiają do branż: spożywczej, cukierniczej, mięsnej, ogrodniczej, chemicznej. Od momentu powstania firmy w 1994 roku stawiamy na rozwój i nowoczesność. Zdobywane przez lata doświadczenie kadry pracowniczej, pozwala spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasi pracownicy nasza siłą

Krzysztof Skowroński

Co Nas Wyróżnia


Nie wpisujemy się w bieżące trendy, ale je tworzymy. Nie naśladujemy, lecz wdrażamy własne koncepcje i pomysły. Dostarczamy rozwiązania, które stanowią odpowiedź na Twoje potrzeby. Staramy się zagwarantować innowacyjne metody opakowaniowe, elastyczność dostaw oraz wsparcie techniczne na każdym etapie współpracy. Jest to możliwe za sprawą efektywnego zespołu, który składa się z kadry zarządzającej, pracowników biurowych, a przede wszystkim pracowników produkcji. Wspólnie tworzymy zgraną załogę i jesteśmy gotowi stawić czoła każdemu wyzwaniu !

Nasz zespół


Historia


parallax background

BISS drukarnia opakowań Barbara Skowrońska, Magdalena Skowrońska, Krzysztof Skowroński spółka cywilna realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Wdrożenie do produkcji innowacyjnego ekologicznego opakowania barierowego przy wykorzystaniu technologii rozszerzonego gamutu”.

Celem projektu jest wdrożenie nowej, opracowanej przez Spółkę technologii druku opakowańbarierowych przy wykorzystaniu rozszerzonego gamutu.Projekt dotyczy wdrożenia na rynek nowych, przyjaznych dla środowiska opakowań barierowych dożywności wykonanych w technologii rozszerzonego gamutu. W wyniku projektu BISS będzie w staniewdrożyć do produkcji opracowaną przez siebie technologię i poszerzyć portfolio oferowanychproduktów. Pozwoli to Firmie na dalszy rozwój, poszerzenie rynków zbytu oraz na podniesienie jejkonkurencyjności.

Wartość projektu: 7 505 000,00 PLN

Dofinansowanie projektu z UE: 5 078 500,00 PLN

Nr projektu: POIR.03.02.02-00-1925/20

Zaufali Nam