Opakowania na ryby

Opakowania na mrożone ryby oraz sushi, które znajdują się w tej kategorii, stworzone są z wysokiej jakości materiału, który jest maksymalnie odporny na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu zapewnia bezpieczeństwo przechowywanej żywności, mimo jej narażenia na uszkodzenia w warunkach chłodniczych. Zwracamy uwagę na to, by mrożone ryby mogły być przechowywane w odpowiedni sposób, ale jednocześnie nie traciły swoich walorów smakowych i cennych wartości odżywczych. Opakowania nadają się również do przechowywania w bardzo niskich temperaturach, nie wpływając na obniżenie jakości produktu wewnątrz.
Folie na ryby i sushi zadrukowane są w technologii druku między warstwowego. Opcja ta daje gwarancje odpowiedniego zabezpieczenia druku, biorąc pod uwagę fakt, że opakowanie przechowywane będzie w niskich temperaturach. Dobierz odpowiedni rodzaj opakowania do potrzeb swojej marki i produktów, które tworzysz.
Proponowane przez nas opakowania na ryby i susi to produkty najwyższej jakości, które odpowiednio zabezpieczą żywność i zachowają jej wszelkie walory smakowe. Z pewnością docenią to również Twoi klienci!