Producent opakowań foliowych – Kraków


Drukarnia opakowań BISS to uznany, rzetelny partner. Cechuje nas duże doświadczenie w działalności na rynku krajowym i lokalnym. Oferujemy szeroki wybór produktów. Wykorzystujemy wyłącznie najlepsze tworzywa oraz technologię.

Wyróżnia nas innowacyjna technologia

Nasza drukarnia fleksograficzna bazuje na nowoczesnym sprzęcie, który zapewnia wyjątkową jakość opakowań. Decyduje o tym stała kontrola jakości i szybkie eliminowanie błędów, dzięki systemowi 100% kontroli druku. W 2021 zainstalowaliśmy nowoczesną drukarce fleksograficzna Soma Optima II oraz automatyczna naklejarkę Soma Smount

Realizowana przez nas produkcja opakowań foliowych                        to gwarancja uzyskania produktu, który jest zgodny z Twoimi oczekiwania i skutecznie przyciągnie uwagę Klientów. Skontaktuj się z nami, by poznać zalety kreatywnego, oryginalnego podejścia do procesów związanych z drukiem opakowań.


Rozległa, spersonalizowana oferta to nasza cecha

Jako producent opakowań kładziemy nacisk na profesjonalną obsługę oraz podejmowanie długofalowej współpracy z partnerami. Dlatego zapewniamy produkty ściśle dopasowane do indywidualnych potrzeb, dzięki którym wyróżnisz się na rynku i podejmiesz szeroką ekspansję, stale zdobywając nowych Klientów.

Naszą specjalizacją jest druk opakowań przeznaczonych dla branży spożywczej czy chemicznej. Zapewniają one atrakcyjny wygląd, a także, dzięki odpowiedniej szczelności, stanowią skuteczną ochronę przed różnymi czynnikami, w tym atmosferycznymi.