Producent opakowań foliowych – Łódź i okolice


Drukarnia fleksograficzna BISS tworzy atrakcyjne, wysokiej jakości opakowania na produkt końcowy. Nasza oferta jest skierowana do firm z branży spożywczej, mięsnej, cukierniczej, ogrodniczej i chemicznej działających na terenie Łodzi oraz okolicznych miejscowości. Nasze największe atuty to zgrany, kreatywny zespół, który nie boi się podejmować ambitnych wyzwań. Realizując druk opakowań, dbamy o każdy szczegół. Jeżeli szukasz drukarni, która zagwarantuje wysoką jakość materiałów oraz wierne odzwierciedlenie założeń projektu, to koniecznie zapoznaj się z naszym portfolio.


Profesjonalna drukarnia opakowań foliowych

Naszą siłą jest wiedza, doświadczenie oraz zaawansowany park maszynowy. Rozwinięte zaplecze techniczne obejmuje dwie drukarki fleksograficzne, które umożliwiają druk z prędkością 450 m/min. W 2021 roku jako pierwsi w Europie zainstalowaliśmy automatyczną naklejarkę do matryc S-mount. Nasz park maszynowy obejmuje także dwa laminatory oraz dwie bobiniarki z cyfrowym systemem ustawiania noży. Profesjonalna mieszalnia maksymalnie skraca czas przygotowania farb i pozwala na perfekcyjne odzwierciedlenie projektu opakowania. Na każdym etapie prac prowadzimy skrupulatną kontrolę jakości. Dzięki temu produkcja opakowań foliowych przebiega według najwyższych standardów.

Potrzebny Ci rzetelny producent opakowań foliowych? Szukasz firmy, która pomoże Ci stworzyć opakowania skutecznie przyciągające uwagę klientów? Drukarnia fleksograficzna BISS zapewnia indywidualne podejście i efekt zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Sprawdź, jak skutecznie łączymy wiedzę i kreatywność z możliwościami, jakie dają najnowsze technologie.