Produkcja opakowań foliowych – Rzeszów i okolice


Wprowadzając do sprzedaży nowy produkt trzeba pamiętać, aby wyróżniał się nie tylko jakością,                   lecz także wyglądem zewnętrznym. I w tym momencie z pomocą przychodzimy my oferując profesjonalny druk opakowań.

Nasza firma od wielu lat współpracuje z producentami z całej Polski - w tym z okolic Rzeszowa - reprezentujących branże spożywczą, chemiczną, cukierniczą, mięsną, ogrodniczą i wiele innych. Tworzyliśmy opakowania na warzywa, pieczywo, mięso, a także mokre chusteczki i mnóstwo innych produktów.

Jako producent opakowań foliowych od samego początku produkcji dbamy o to, by Twój produkt był nie tylko odpowiednio zabezpieczony, ale też by wyróżniał się spośród innych. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i proponujemy Ci rozwiązania, które faktycznie mogą wpłynąć na polepszenie wyników sprzedaży Twojego produktu.


Biss – nowoczesna drukarnia fleksograficzna

Nasza drukarnia opakowań wyposażona jest w najnowocześniejsze maszyny, które usprawniają proces produkcji i znacząco go przyspieszają. W 2021 roku, jako pierwsi w Europie zamontowaliśmy automatyczną naklejarkę do matryc SOMA S-mount. Oprócz tego posiadamy mieszalnię farb, która umożliwia perfekcyjne odtworzenie projektu na gotowym produkcie. Nasze zaplecze techniczne to także drukarki fleksograficzne, laminatory oraz bobiniarki.

Biss to producent opakowań, który zatrudnia doświadczonych specjalistów. Dlatego jeśli zależy Ci na wysokiej jakości oraz kreatywnych podejściu do produkcji opakowań, skontaktuj się z nami.

Opakowania recykligowalne

W 2023 roku Drukarnia BISS wprowadziła na rynek nową linię w 100% recykligowalnych opakowań foliowych RECKPACK. Nowe rozwiązanie opakowaniowe cechuje także wyraźne zmniejszenie ilości surowca wykorzystywanego do produkcji tego typu wyrobów i znaczne zredukowanie wagi.