Profesjonalny druk opakowań – Warszawa


Realizowana przez nas produkcja opakowań foliowych ściśle odpowiada na potrzeby Klientów. Bazujemy na technologii, której elementem jest nowoczesna drukarnia fleksograficzna, a także laminatory oraz bobiniarki, gwarantujące najwyższą jakość usług. Dysponujemy mieszalnią farb, dzięki której na każdym opakowaniu wiernie odwzorowujemy kolory. Nasza oferta jest skierowana do przedsiębiorstw działających w wielu branżach, w tym spożywczej, piekarskiej, cukierniczej, chemicznej oraz higienicznej.


Rzetelny producent opakowań foliowych

Warszawa to duży i konkurencyjny rynek, dlatego zdobycie i utrzymanie w jego ramach Klientów nie jest łatwe. Współpraca z nami znacznie Ci to ułatwi, gdyż nasze produkty są:

  • atrakcyjne i estetyczne – decyduje o tym zróżnicowana kolorystyka oraz oryginalne wzornictwo,
  • funkcjonalne – opakowania łatwo się otwiera i zamyka,
  • szczelne, trwałe oraz odporne na wiele czynników, w tym mechanicznych.

Takie właściwości decydują o dużej popularności wyrobów, na których znajdują się wykonane przez nas nadruki. Jako profesjonalny producent opakowań, oferujący kompleksowe usługi, zapewniamy fachowe doradztwo, w tym pod kątem projektów graficznych. Nasza drukarnia opakowań jest bardzo wydajna (prędkość to 450 m/min), dlatego gwarantujemy terminowe realizacje i dostawy, bez względu na wielkość zamówień.

Jeśli szukasz nowoczesnej drukarni, która wypełni wszelkie, nawet najbardziej rozbudowane wymagania, i pomoże Ci w ekspansji rynkowej, nie czekaj – wybierz Biss.