Drukarnia fleksograficzna – Kielce i okolice


Jakość opakowania, w jakim znajduje się produkt, znacząco wpływa na jego prezencję. Drukarnia fleksograficzna z bogatym doświadczeniem Biss to miejsce, w którym przedsiębiorca zyska gwarancję, że druk opakowań odbywa się w zgodzie z najwyższymi standardami, a opakowanie cechować się będzie trwałością i estetyką. Do współpracy zapraszamy m.in. przedstawicieli branży spożywczej, chemicznej i ogrodniczej z Kielc i okolic.

Postaw na jakość i doświadczenie

Produkcja opakowań foliowych jest naszą specjalizacją od przeszło 29 lat. Przez ten czas z naszej oferty skorzystało wiele firm nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Jako producent opakowań foliowych mamy ogromne doświadczenie, nie boimy się innowacyjnych koncepcji i rozwiązań. Sukcesywnie wdrażamy swoje pomysły, jakie będą w stanie sprostać różnym oczekiwaniom. Nasza drukarnia opakowań do każdego zamówienia podchodzi indywidualnie, a opakowania są dopracowane w najdrobniejszych szczegółach.


Drukarnia opakowań z doskonałym zapleczem technicznym

Jako renomowany producent opakowań dbamy o to, by doposażać nasz park maszynowy w zaawansowane i precyzyjne urządzenia. Posiadamy dwie drukarki fleksograficzne pozwalające na wydrukowanie nawet 450 m/min. Ponadto jesteśmy pierwszym producentem w Europie, który w 2021 rok zainstalował pierwsza automatyczną naklejarkę do matryc SOMA S-mount. Oprócz tego nasz park maszynowy stanowią laminatory, mieszalnie i bobiniarki. Takie wyposażenia pozwala realizować zamówienia szybko, a każde opakowanie jest wykończone starannie i zachęca do zakupu produktu.

Opakowanie recykligowalne

W 2023 roku Drukarnia BISS wprowadziła na rynek nową linię w 100% recykligowalnych opakowań foliowych RECKPACK. Nowe rozwiązanie opakowaniowe cechuje także wyraźne zmniejszenie ilości surowca wykorzystywanego do produkcji tego typu wyrobów i znaczne zredukowanie wagi.