DRUK


Firma BISS dysponuje dwiema drukarkami flexograficznymi
z centralnym cylindrem: KBA/FLEXOTECNICA EVO XD oraz            SOMA OPTIMA Drukarki te wyposażone są w system 100% kontroli druku BST/ELTROMAT. Pozwala to jednocześnie kontrolować jakość całego nadruku w trakcie procesu oraz wychwytuje ewentualne błędy. Drukarka SOMA posiada system automatycznych docisków ARUN, a także karbonowe walce drukowe i formatowe, co wpływa na poprawę jakości wydruków.

Park maszynowy pozwala na druk z prędkością do 450 m/min.


LAMINACJA

Proces laminacji realizujemy na laminatorach Nordmecanica SIMPLEX SL oraz Coemxi SL. Wykonujemy zarówno laminaty duplex jak i triplex w technologii bezrozpuszczalnikowej. Nasi doświadczeni technolodzy pomogą dobrać odpowiednią barierowość, optykę i zgrzewalność laminatu, dostosowaną do specyfiki danego produktu. Dbając o wysoki standard wyrobu, stosujemy najwyższej jakości materiały.

BOBINOWANIE

Operację cięcia przeprowadzamy na bobiniarce marki Jurmet Winder I i II.Maszyna wyposażona jest w cyfrowe sterowanie oraz w system laserowego ustawiania noży. Posiadamy również możliwość druku Injetowego na finalnym produkcie. Takie rozwiązanie daje możliwość wydruku indywidualnych kodów promocyjnych oraz personalizowania druku na końcowym wyrobie.

MIESZALNIA FARB

W 2017 roku firma zainstalowała mieszalnię farb Swesa Ink Maker. Nowa inwestycja pozwoliła na automatyzację przygotowania farb drukarskich co przekłada się na wierne odwzorowanie kolorów podczas druku. Recepturowanie farb opieramy na oprogramowaniu X-RITE Ink Formulation. W zakresie wydruków próbnych korzystamy z urządzenia SAUERESSIG Proofer oraz RK PROOFER.

KONTROLA JAKOŚCI

Nasze produkty świadczą o nas i naszej firmie, dlatego oddajemy do Twojej dyspozycji wyłącznie sprawdzone i zgodne z oczekiwaniami opakowania. Dzięki wieloetapowej kontroli jakości otrzymujesz asortyment najwyższej jakości, który został dokładnie przebadany pod kątem zgodności ze specyfikacją, szczelności i braku usterek.

Nasi Partnerzy